О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-26/12 "О бюджете Новобратского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2025 года № 8С-34/10
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Новобратского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-26/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новобратского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45555,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6027,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39528,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48366,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/12 "2025-2027 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 8С-34/10 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45555,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6027,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39528,0 мың теңге;
2) шығындар – 48366,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2811,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2811,0 тысяч тенге."
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Н. Сексенов
Приложение 1
к решению Буландынского районного маслихата
от 24 ноября 2025 года
№ 8С-34/10
Приложение 1
к решению Буландынского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2811,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2811,0 мың теңге."
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 қарашадағы
№ 8С-34/10 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының