О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-26/7 "О бюджете Журавлевского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 октября 2025 года № 8С-33/2
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Журавлевского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-26/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Журавлевского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 56973,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7855,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49118,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58732,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1759,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1759,0 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности
председателя районного маслихата
А. Кенжегалиев
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата

Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/7 "2025-2027 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 8С-33/2 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56973,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7855,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49118,0 мың теңге;
2) шығындар – 58732,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1759,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1759,0 мың теңге.
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1,2,3 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы А.Кенжегалиев
Бұланды аудандық
мәслихатының