О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №8С-31-10 "О бюджете Новочеркасского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 8С-44-10
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Астраханского районного маслихата " О бюджете Новочеркасского сельского округа на 2025-2027 года" от 20 декабря 2024 года №8С-31-10 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новочеркасского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30227,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17954,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 282,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11490,3 тысяч тенге;
2) затраты – 31334,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1106,7 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-10 "2025-2027 жылдарға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 8С-44-10 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 20 жетоқсандағы №8С-31-10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакция жазылсын:
"1. Новочеркасск ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінші 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерді бекітілсін:
1) кірістер – 30227,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17954,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 282,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11490,3 мың теңге;
2) шығындар – 31334,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1106,7 мың теңге;