О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2024 года №8С 24/16 "О бюджете Ярославского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2025 года № 8С 32/18
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Ярославского сельского округа на 2025-2027 годы от 23 декабря 2024 года № 8С 24/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 047,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 959,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 165,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 918,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 918,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8 С 24/16 "2025-2027 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерестер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 8С 32/18 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8 С 24/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцтяда жасылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 047,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 959,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 165,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 918,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 918,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;