О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 8С 24/3 "О бюджете города Атбасар на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2025 года № 8С 32/4
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете города Атбасар на 2025-2027 годы" от 23декабря 2025 года № 8С 24/3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 955 808,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 738 238,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 570,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 020 454,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 645,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 645,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/3 "2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 8С 32/4 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 955 808,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 738 238,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 570,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 020 454,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64 645,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 645,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;