О внесении изменения в постановление акимата Аршалынского района от 2 июля 2021 года № А-204 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 13 июня 2025 года № А-06/124
В соответствии с пунктами 4,6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аршалынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 2 июля 2021 года № А-204 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23255) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
дополнить указанное постановление приложением 2, изложенным согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Д.Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аршалынская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение 1 к постановлению
акимата Аршалынского района,
Акмолинской области
от 13 июня 2025 года
№ А-06/124
Приложение 1 к постановлению
акимата Аршалынского района,
Акмолинской области
от 2 июля 2021 года
№ А-204
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Поселок Аршалы
улица имени Жумабека Ташенова 22 "а" стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
улица Станционная 28 стенд у здания филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ–ГРУЗОВЫЕ ПЕРЕВОЗКИ" - "Карагандинское отделение ГП"
улица Коммунальная 11 "А" стенд у здания частного строения
2
Станция Анар
улица Ж.А. Ташенов 18 стенд у здания Анарского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
3
Село Арнасай
улица Желтоксан 26 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Арнасай отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
4
Село Акбулак
улица Набережная 68 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акбулак отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
5
Село Берсуат
улица Женис 29 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Бляла Тналина села Берсуат отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
6
Село Булаксай
улица Окжетпес 6 стенд у здания Булаксайского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
7
Село Елтоқ
улица Орталық 3 стенд у здания сельского клуба села Елтоқ при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
8
Поселок Жибек жолы
улица Казыбек би 44 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
стенд на пересечении улиц Акан Курманов и Достык
9
Село Жалтырколь
улица имени Алихана Бокейханова 5 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жалтырколь отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
10
Село Ижевское
улица Садовая 16 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ижевское отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
11
Село Константиновка
улица Центральная 41 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Константиновка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
12
Село Михайловка
улица Абая 13 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Михайловка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
13
Село Турген
улица Жастар 15 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Турген отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"

Аршалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 02 шілдедегі № А-204 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 маусымдағы № А-06/124 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4,6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2021 жылғы 02 шілдедегі № А-204 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23255 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген қаулы осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес баяндалған 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Д.Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Ақмола облысы, Аршалы
ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 13 маусымдағы
№ А-06/124 қаулысына
1 қосымша
Ақмола облысы, Аршалы
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ А-204 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекендердің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Аршалы кенті
Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі 22 "а" Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
Станционная көшесі 28 "ҚТЖ–ЖҮК ТАСЫМАЛЫ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – "ЖТ Қарағанды бөлімшесі" филиалы ғимаратының жанындағы стенд
Коммунальная көшесі 11 "А" жеке құрылыс ғимаратының жанындағы стенд
2
Анар станциясы
Ж. А. Тәшенов көшесі 18 "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты Анар ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд
3
Арнасай ауылы
Желтоқсан көшесі 26 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Арнасай ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі 68 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Ақбұлақ ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Бірсуат ауылы
Жеңіс көшесі 29 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Бірсуат ауылындағы Біләл Тналин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Бұлақсай ауылы
Оқжетпес көшесі 6 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты Бұлақсай ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд
7
Елтоқ ауылы
Орталық көшесі 3 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты Елтоқ ауылының клубы ғимаратының жанындағы стенд
8
Жібек жолы кенті
Қазыбек би көшесі 44 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Жібек жолы ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Құрманов және Достық көшелерінің қиылысында
9
Жалтыркөл ауылы
Әлихан Бөкейханов атындағы көшесі 5 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Жалтыркөл ауылы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Ижевское ауылы
Садовая көшесі 16 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Ижев ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Константиновка ауылы
Центральная көшесі 41 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Константинов ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Михайловка ауылы
Абай көшесі 13 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Михайлов ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Түрген ауылы
Жастар көшесі 15 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Түрген ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

улица Женис 38 стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Tamyr 2024"
14
Село Сараба
улица Абая 28 стенд у здания Сарабинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
Приложение 2 к постановлению
акимата Аршалынского района,
Акмолинской области
от 13 июня 2025 года
№ 06/124
Приложение 2 к постановлению
акимата Аршалынского района,
Акмолинской области
от 2 июля 2021 года
№ А-204
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенных пунктов
Помещения, предоставляемое кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1.
Поселок Аршалы
улица имени Жумабека Ташенова 22 "а" актовый зал здания государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
2.
Станция Анар
улица Ж.А. Ташенов 18 актовый зал здания Анарского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
3.
Село Арнасай
улица Мира 2 актовый зал здания дома культуры села Арнасай при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
4.
Село Акбулак
улица Набережная 68 актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акбулак отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
5.
Село Берсуат
улица Бейбитшилик 9 актовый зал Берсуатского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
6.
Село Булаксай
улица Сейфуллина 5б актовый зал коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 1 села Булаксай отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
7.
Село Елтоқ
улица Орталық 5 актовый зал коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Елтоқ отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
8.
Поселок
Жибек жолы
улица Казыбек би 44 актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
9.
село Жалтырколь
улица имени Алихана Бокейханова 5 актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жалтырколь отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
9.
Село Ижевское
улица Садовая 13 актовый зал здания Ижевского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
10.
Село Константиновка
улица Центральная 52 актовый зал здания Константиновского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
11.
Село Михайловка
улица Абая 15 актовый зал здания Михайловского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
12.
Село Турген
улица Жастар 15 актовый зал коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Турген отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
13.
Село Сараба
улица Абая 23 актовый зал здания Сарабинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"

Жеңіс көшесі 38 "Tamyr 2024" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
14
Сарыоба ауылы
Абай көшесі 28 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Сарыоба ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд
Ақмола облысы, Аршалы
ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 13 маусымдағы
№ А-06/124 қаулысына
2 қосымша
Ақмола облысы, Аршалы
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ А-204 қаулысына
2 қосымша
Сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекендердің атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу мақсатында кандидаттарға шарт негізінде уақытша пайдалануға берілетін үй-жайлар
1
Аршалы кенті
Жұмабек Ташенов атындағы көшесі 22 "а" – "Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының акт залы
2
Анар станциясы
Ж.А. Ташенов көшесі 18 – "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық кәсіпорыны меншігіндегі "Анар ауылдық клубы" ғимаратының акт залы
3
Арнасай ауылы
Мира көшесі 2 – "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық кәсіпорынына қарасты Арнасай ауылдық Мәдениет үйінің акт залы
4
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі 68 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Ақбұлақ ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Бірсуат ауылы
Бейбітшілік көшесі 9 – "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" кәсіпорынына қарасты Бірсуат ауылдық клубының акт залы
6
Бұлақсай ауылы
Сейфуллин көшесі, 5б – Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы білім бөліміне қарасты негізгі орта мектептің акт залы.
7
Елтоқ ауылы
Орталық көшесі 5 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Елтоқ ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
8
Жібек жолы кенті
Қазыбек би көшесі 44 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Жібек жолы ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының акт залы
9
Жалтыркөл ауылы
Әлихан Бөкейханов атындағы көше 5 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Жалтыркөл ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының акт залы
10
Ижевское ауылы
Садовая көшесі 13 "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Ижев ауылдық клубы ғимаратының акт залы
11
Константиновка ауылы
Центральная көшесі 52 "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Константинов ауылдық клубы ғимаратының акт залы
12
Михайловка ауылы
Абай көшесі 15 "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Михайлов ауылдық клубы ғимаратының акт залы
13
Түрген ауылы
Жастар көшесі 15 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Түрген ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
14
Сарыоба ауылы
Абай көшесі 23 "Аршалы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанындағы Сарыоба ауылдық клубы ғимаратының акт залы