Об установлении границ (черты) Разъездов 41, 102 сельского округа Жибек жолы Аршалынского района
Совместные постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 4 ноября 2025 года № А-11/229 и решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2025 года № 42/3
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) Разъезда 41 сельского округа Жибек жолы Аршалынского района, общей площадью 10,7 гектар, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
2. Установить границу (черту) Разъезда 102 сельского округа Жибек жолы Аршалынского района, общей площадью 42,5 гектар, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района Д. Есжанов
Председатель Аршалынского районного маслихата А. Балташев
Приложение 1
к совместным постановлению акимата Аршалынского района
от 4 ноября 2025 года № А-11/229
и решению Аршалынского
районного маслихата
от 4 ноября 2025 года № 42/3
Граница (черта) Разъезда 41 сельского округа Жибек жолы Аршалынского района
Экспликация земель
Площадь, га
В границах участка
Закрепленная площадь
С/х угодья
в том числе
Под водой
Постройки и земли
Прочие
Посторонние землепользователи
Пашня
Сенокос
Пастбища
Всего
Из них орош
Всего
Из них улучшен
10,7
10,7
0,9
-
-
-
0,9
-
-
9,8
-
-
Приложение 2
к совместным постановлению
акимата Аршалынского района
от 4 ноября 2025 года № А-11/229
и решению Аршалынского
районного маслихата
от 4 ноября 2025 года № 42/3
Граница (черта) Разъезда 102 сельского округа Жибек жолы Аршалынского района
Экспликация земель
Площадь, га
В границах участка
Закрепленная площадь
С/х угодья
в том числе
Под водой
Постройки и земли
Прочие
Посторонние землепользователи
Пашня
Сенокос
Пастбища
Всего
Из них орош
Всего
Из них улучшен

Аршалы ауданының Жібек жолы ауылдық округіне қарасты 41, 102 разъездтердің шекараларын (сызығын) белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 қарашадағы № А-11/229 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 қарашадағы № 42/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 31-баптарына сәйкес, Аршалы ауданының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, жалпы ауданы 10,7 гектар болатын Аршалы ауданының Жібек жолы ауылдық округіне қарасты 41-разъездтің шекарасын (сызығын) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, жалпы ауданы 42,5 гектар болатын Аршалы ауданының Жібек жолы ауылдық округіне қарасты 102-разъездтің шекарасын (сызығын) белгіленсін
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Д.Есжанов
Аршалы аудандық мәслихатының төрағасы А.Балташев
Аршалы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 4 қарашадағы
№ А-11/229 бірлескен
қаулысына
және Аршалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
4 қарашадағы № 42/3 шешіміне
1 қосымша
Аршалы ауданының Жібек жолы ауылдық округіне қарасты №41 разъездінің шекарасы (шегі)
Жердің экспликациясы
Аумағы, га
Учаске шекарасында
В границах участка
Бекітілген алаң
Закрепленная площадь
А/Ш жерлер
оның ішінде
Су астында
Под водой
Құрылыс және жерлер
Постройки и земли
Басқалар
Прочие
Бөгде жер иелері
Посторонние землепользователи
Егістік
Шабындық
Жайылым
Барлығы
Оның ішінде суармалы
Из них орош
Барлығы
Оның ішінде жақсартылған
Из них улучшен
10,7
10,7
0,9
-
-
-
0,9
-
-
9,8
-
-
Аршалы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 4 қарашадағы
№ А-11/229 бірлескен
қаулысына және
Аршалы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 4 қарашадағы
№ 42/3 шешіміне 2 қосымша
Аршалы ауданының Жібек жолы ауылдық округіне қарасты №102 разъездінің шекарасы (шегі)
Жердің экспликациясы
Аумағы, га
Учаске шекарасында
В границах участка
Бекітілген алаң
Закрепленная площадь
А/Ш жерлер
оның ішінде
Су астында
Под водой
Құрылыс және жерлер
Постройки и земли
Басқалар
Бөгде жер иелері
Посторонние землепользователи
Егістік
Шабындық
Жайылым
Барлығы
Оның ішінде суармалы
Из них орош
Барлығы
Оның ішінде жақсартылған
Из них улучшен