Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 3 ноября 2025 года № А-11/222
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Постановление акимата Аккольского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района" от 30 ноября 2020 года №А-11/347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №8197) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аккольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района Б. Абдрахманов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Аккольскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
_______________М.М. Караулова
_____________________2025 года
Исполняющий обязанности
руководителя отдела
Аккольского районного
филиала некоммерческого
акционерного общества
"Государственная корпорация
"Правительство для граждан"
по Акмолинской области
_______________А.М. Кажмуратова
____________________2025 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района
от __________2025 года
№___________
Коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь Аккольского района
Коэффициенты зонирования
1
Улица Жағалау – четная сторона с 2 по 16, нечетная с 19 по 85;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 2 по 24, нечетная с 1 по 13;
Улица 1 Шегебая Узакбаева;
Улица 2 Шегебая Узакбаева;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 2 по 40/1;
Улица Акжол - все номера четная и нечетная сторона;
Улица Роза Бағланова - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 49;
Ул Армандастар –все номера четные и нечетная сторона
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 14 по 124, нечетная с 1 по 101;
Улица Амангельды Иманова - вся нечетная сторона;

Ақкөл ауданыныңелді мекендерінде салық салуобъектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерінбекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 қарашадағы № А-11/222 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретінаймаққа бөлу коэффициенттерін осы қаулының 1,2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 28 қарашадағы № А-11/347 Ақкөл ауданы әкімдігінің қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8197 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөлауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Әбдірахманов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігініңМемлекеттік кірістер
комитетіАқмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Ақкөл ауданы бойынша
Мемлекеттіккірістер басқармасы"
республикалықмемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.М.Қарауылова
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық
емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы
бойынша филиалының Ақкөл аудандық
бөлімінің басшысының міндетін атқарушы
А.М.Қажмұратова
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 3 қарашадағы
№ А-11/222 қаулысына
1-қосымша
Ақкөл ауданының Ақкөл қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлукоэффициенттерi
Ақкөл ауданыныңАқкөл қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Жағалау көшесінің – 2-ден 16 бойынша жұп жағы, 19-дан 85 бойынша тақ жағы;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 2-ден 24 бойынша, тақ жағы 1-ден 13 бойынша;
Шегебай Ұзақбаев көшесі1;
Шегебай Ұзақбаев көшесі 2;
Шегебай Ұзақбаев көшесінің – жұп жағы 2-ден 40/1 бойынша;
Ақжол көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Роза Бағланова көшесінің – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 49 бойынша;
Армандастар көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 14-тен 124 бойынша, тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Амангелді Иманов көшесінің – барлық тақ жағы;

Улица Чехова - четная сторона с 2 по 46, нечетная с 1 по 33;
Улица Томирис - четная сторона с 2 по 60, нечетная с 1 по 63;
Улица Интернациональная - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 42;
Улица Абылай хана - четная сторона с 2 по 120, нечетная с 1 по 105;
Улица Кайыма Мухамедханова - все номера четная и нечетная сторона;
Улица Богембая - четная сторона с 2 по 62, нечетная с 1 по 63/1;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 2 по 110;
Улица Сакена Сейфуллина – вся нечетная сторона.
Ул Талгата Бигельдинова – четная сторона с 2 по 26, нечетная с 1 по 41
2,15
2
Улица 3,4 Шегебая Узакбаева – все стороны;
Улица Жағалау - четная сторона с 24 по 80, нечетная с 93 до конца улицы;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 26 по 150, нечетная с 15 по 147;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 42 по 298, нечетная с 23 по 131;
Улица Ильяса Жансугурова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Домбай - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Темир жол - все номера четная и нечетная сторон;
Улица Роза Бағланова -42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 51, 55;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 128 по 138;
Улица Сакена Сейфуллина - четная сторона с 2 по 4.
1,95
3
Улица Шокана Уалиханова - нечетная сторона с 1 по 101;
Улица Островского - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жамбыла Жабаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Достык - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Маншук Маметовой - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Моншакты - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Улы кош - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Талгата Бигельдинова - четная сторона с 28, нечетная с 43 и до конца улицы.
1,5
4
Улица Богембая - нечетная сторона с 65 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62, нечетная с 47 и до конца улицы;
Улица Куляш Байсеитовой - четная сторона с 2, нечетная с 1 и до конца улицы;
Улица Желтоксан - четная сторона с 36, нечетная с 1 и до конца улицы;
Улица Коктем - четная сторона с 26, нечетная с 25 и до конца улицы;
Улица Әл-Фараби - номер 1, 2;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 112 по 228, нечетная с 103 по 189;
Улица Пушкина - номер 22;
Улица Моншакты - все номера;
Улица Каукена Кенжетаева - четная сторона с 2 по 78, нечетная с 1 по 63;
Улица Баубека Булкышева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Онтустик - все номера, четная и нечетная сторона.

Чехов көшесінің – жұп жағы 2-ден 46 бойынша, тақ жағы 1-ден 33 бойынша;
Томирис көшесінің жұп жағы 2-ден 60 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Интернациональная көшесінің – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 42 бойынша;
Абылай хан көшесінің – жұп жағы 2-ден 120 бойынша, тақ жағы 1-ден 105 бойынша;
Қайым Мұхамедханов көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Бөгембай көшесінің – жұп жағы 2-ден 62 бойынша, тақ жағы 1-ден 63/1 бойынша;
Шоқан Уәлиханов көшесінің – жұп жағы 2-ден 110 бойынша;
Сакен Сейфуллин көшесінің - барлық тақ жағы.
Талғат Бигелдінов көшесінің- жұп жағы 2-ден 26 бойынша, тақ жағы 1-ден 41 бойынша
2,15
2
Шегебай Ұзақбаев көшесі 3, 4 – барлық жағы;
Жағалаукөшесінің – жұп жағы 24-тен 80 бойынша, тақ жағы 93-тен көшенің соңына дейін;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 26-дан 150 бойынша, тақ жағы 15-тен 147 бойынша;
Шегебай Ұзақбаев көшесінің – жұп жағы 42-ден 298 бойынша, тақ жағы 23-тен 131 бойынша;
Ілияс Жансүгіров көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Домбай көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Темір жол көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Роза Бағланова көшесінің – 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 51, 55;
Сағадат Нұрмағамбетов – жұп жағы 128-ден 138 бойынша;
Сәкен Сейфуллин көшесінің – жұп жағы 2-ден 4 бойынша.
1,95
3
Шоқан Уәлиханов көшесінің – тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Островский көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жамбыл Жабаев көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Достық көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мәншүк Мәметова көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Моншақты көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ұлы көш көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Талғат Бигелдінов көшесінің – жұп жағы 28-ден, тақ жағы 43-тен көшенің соңына дейін.
1,5
4
Бөгембай көшесінің – тақ жағы 65-тен көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 62-ден, тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Күляш Байсейітова көшесінің – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 1-ден көшенің соңына дейін;
Желтоқсан көшесінің – жұп жағы 36-дан, тақ жағы 1-ден көшенің соңына дейін;
Көктем көшесінің – жұп жағы 26-дан, тақ жағы 25-тен көшенің соңына дейін;
Әл-Фараби көшесінің 1, 2 нөмірі;
Шоқан Уәлиханов көшесінің – жұп жағы 112-ден 228 бойынша, тақ жағы 103-тен 189 бойынша;
Пушкин көшесінің – 22 нөмірі;
Моншақты көшесінің – барлық нөмірлері;
Қаукен Кенжетаев көшесінің – жұп жағы 2-ден 78 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Баубек Бұлқышев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Оңтүстік көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы.

1,65
5
Улица Пушкина - четная сторона с 2 по 52, четная с 146 до конца улицы, нечетная сторона все номера;
Улица Гагарина -, нечетная сторона с 1 по 11;
Улица Ремзаводская - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Панфилова - нечетная сторона с 1 по 33/2;
УлицаАлии Молдагуловой - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Каныша Сатпаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Микрорайон Астана - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Абай - нечетная сторона с 47 до конца улицы;
Улица Жибек жолы - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Лесная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Адильбека Майкотова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Гани Муратбаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Шанырак - все номера, четная и нечетная сторона;
дачи "Наука-1", "Наука-2", "Связист".
1,95
6
Микрорайон Сарыарка- все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Орлеу - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Абай - нечетная сторона с 1 по 45, четная все номера;
Улица Атамекен- четная сторона с 2 до конца улицы;
Улица Северная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Мухтара Ауэзова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Тауелсиздик - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Школьная - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Школьный - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Станционная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кирдищева - четная сторона с 80, нечетная с 93 и до конца улицы;
Улица Тихая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Бейимбет Майлин - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кулагер – четная сторона с 2 по 18, нечетная с 1 по 17;
Улица Исатая Тайманова - четная сторона с 2 по 6.
1,85
7
Улица Гагарина - четная сторона с 2 по 46, нечетная сторона с 13 по 33
Улица Пушкина - четная сторона с 88 по 144;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 154 по 180;
Улица Исакова - четная сторона с 50 до конца улицы, нечетная с 13 и до конца улицы;
Улица Әл-Фараби - нечетная сторона с 37 и до конца улицы;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2/1 по 2/5, нечетная сторона с 1 по 35.
1,65
8
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 140 по 152, нечетная с 115 по 211;
Улица Богембая - четная сторона с 88 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62 по74, нечетная с 51 по 91;
Улица Абылай хана – четная сторона с 128, нечетная с 107 и до конца улицы;

1,65
5
Пушкин көшесінің – жұп жағы 2-ден 52 бойынша, жұп жағы 146-дан көшенің соңына дейін, тақ жағы барлық нөмірлер;
Гагарин көшесінің – тақ жағы 1-ден 11 бойынша;
Ремзаводская көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Панфилов көшесінің – тақ жағы 1-ден 33/2 бойынша;
Әлия Молдағұлова көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Қаныш Сәтпаев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Астана шағын ауданының - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Абай көшесінің – тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Жібек жолы көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Лесная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Әділбек Майкөтов көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ғани Мұратбаев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Шаңырақ көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
"Наука 1", "Наука 2", "Связист" саяжайлары.
1,95
6
Сарыарқа шағын ауданы - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Өрлеу көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Привокзальная – көшесінің – тақ жағы 1-ден 45 бойынша, жұп жағының барлық нөмірлері;
Атамекен көшесінің – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін;
Северная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мұхтар Әуезов көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Тәуелсіздік көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Школьная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Школьный тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Станционная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 80-нен, тақ жағы 93 тен көшенің соңына дейін;
Тихая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Бейімбет Майлин көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 2-ден 18 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Исатай Тайманов көшесінің – жұп жағы 2-ден 6 бойынша.
1,85
7
Гагарин көшесінің – жұп жағы 2-тен 46, тақ жағы 13-ден 33 бойынша
Пушкин көшесінің – жұп жағы 88-ден 144 бойынша;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 154-тен 180 бойынша;
Исаков көшесінің – жұп жағы 50-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 13-тен көшенің соңына дейін;
Әл-Фараби көшесінің – тақ жағы 37-ден көшенің соңына дейін;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесінің – жұп жағы 2/1-ден 2/5 бойынша, тақ жағы 1-ден 35 бойынша.
1,65
8
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 140-тан 152 бойынша, тақ жағы 115-тен 211 бойынша;
Бөгембай көшесі – жқп жағы 88-ден көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 62-ден 74 бойынша, тақ жағы 51-ден 91 бойынша;
Абылай хан көшесінің – жұп жағы 128-ден, тақ жағы 107-ден көшенің соңына дейін;

Улица Интернациональная - четная с 44, нечетная с 35 и до конца улицы;
Улица Томирис - четная сторона с 68, нечетная с 71 и до конца улицы;
Переулок Заводской - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Опытно-заводской - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Госнитиевский - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жастар - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2, нечетная с 27 и до конца улицы;
Улица Көктем - четная сторона с 2 по 20, нечетная с 1 по 21;
Улица Желтоксан - четная сторона с 6 по 34, нечетная с 7 по 27;
Улица Исакова - четная сторона с 2 по 48, нечетная с 1 по 21;
Улица Роза Бағланова - четная сторона с 44 до конца улицы;
Улица Рақымжан Қошқарбаев - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Әл-Фараби - четная сторона с 2 до конца улицы, нечетная с 1 по 35;
Улица Исатая Тайманова - четная сторона с 14 до конца улицы, нечетная номера 3, 5, 7;
Улица Акниет - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кулагер - четная сторона с 20, нечетная с 21 до конца улицы;
Улица Домбыралы - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Горный - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Ключевая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Береке - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Атамекен - нечетная сторона с 1 по 77.
1,8
9
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 2 по12;
Улица Роза Бағланова - номера 3, 2;
Улица Жағалау - четная сторона с 82 по 102, нечетная сторона с 1 по 17;
Улица Толе би - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Булавского - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жайыка Бектурова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жана ел - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жеруйык - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Курылыс - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 152, нечетная сторона с 149 и до конца улицы;
Улица Амангельды Иманова - вся четная сторона;
Аэродром.
1,7
10
На въезде в город со стороны трассы Астана – Петропавловск, кладбище (православное), городская свалка, озеро соленое Киндикколь
0,6
Приложение 2
к постановлению акимата
Аккольского района
от __________2025 года
№_________
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Аккольского района
Коэффициенты зонирования
1
село Енбек, Енбекский сельский округ
2,3
село Домбыралы, Кенесский сельский округ
село Новорыбинка, Новорыбинский сельский округ
2
село Азат
1,7
село Айдарлы, Кенесский сельский округ
село Малый барап, Кенесский сельский округ
село Урюпинка, Урюпинский сельский округ
село Кенес, Кенесский сельский округ
село Талкара, Урюпинский сельский округ
Аккол орман шаруашылыгы, в административном подчинении города Акколь
село Наумовка, Наумовский сельский округ
село Рамадан, Енбекский сельский округ
село Ерназар, Урюпинский сельский округ
село Кына, Карасайский сельский округ
село Жалгызкарагай, Жалгызкарагайский сельский округ
3
село Радовка, в административном подчинении города Акколь
1,2
село Кемеркол, Наумовский сельский округ
село Курылыс, Новорыбинский сельский округ
село Табигат, Енбекский сельский округ
село Амангельды, Урюпинский сельский округ
село Караозек, Новорыбинский сельский округ
село Орнек, Наумовский сельский округ
село Кайнар, Жалгызкарагайский сельский округ
село Мереке, Урюпинский сельский округ
село Малоалександровка, Урюпинский сельский округ
село Сазды булак, Карасайский сельский округ
село Тастыадыр, Жалгызкарагайский сельский округ
село Карасай, Карасайский сельский округ

Интернациональная көшесінің – жұп жағы 44-тен, тақ жағы 35-тен көшенің соңына дейін;
Томирис көшесінің – жұп жағы 68-ден, тақ жағы 71-ден көшенің соңына дейін;
Заводской тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Опытный-завод тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Госнитиевский тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жастар көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесінің – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 27-ден көшенің соңына дейін;
Әл-Фараби көшесінің – жұп жағы барлық нөмірлер, тақ жағы 1-ден 35 бойынша;
Көктем көшесінің – жұп жағы 2-ден 20 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Желтоқсан көшесінің – жұп жағы 6-дан 34 бойынша, тақ жағы 7-ден 27 бойынша;
Исаков көшесінің – жұп жағы 2-ден 48 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Роза Бағланова көшесінің – жұп жағы 44-тен көшенің соңына дейін;
Рақымжан Қошқарбаев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Әл-Фараби көшесінің – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 3-тен 35 бойынша;
Исатай Тайманов көшесінің – жұп жағы 14-тен көшенің соңына дейін, тақ жағы нөмірлері 3, 5, 7;
Ақниет көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 20-дан, тақ жағы 21-ден көшенің соңына дейін;
Домбыралы көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Горный тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ключевая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Береке көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Атамекен көшесінің – тақ жағы 1-ден 77 бойынша;
1,8
9
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 2-ден 12 бойынша;
Роза Бағланова көшесінің – 3, 2 нөмірі;
Жағалаукөшесінің – жұп жағы 82-ден 102 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Төле би көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Булавского көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жайық Бектұров көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жаңа ел көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жерұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құрылыс көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 152-ден, тақ жағы 149-дан көшенің соңына дейін;
Амангельді Иманов көшесінің – барлық жұп жағы;
Аэродром.
1,7
10
Астана-Петропавл тас жолы жағынан қалаға кіре берісте зират (православтық), қалалық қоқыс тастайтын жер, тұзды Кіндіккөл көлі
0,6
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 3 қарашадағы
№ А-11/222 қаулысына
2-қосымша
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Еңбек ауылы, Еңбек ауылдық округі
2,3
Домбыралы ауылы, Кеңес ауылдық округі
Новорыбинка ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
2
Азат ауылы
1,7
Айдарлы ауылы, Кеңес ауылдық округі
Малый Барап ауылы, Кеңес ауылдық округі
Урюпинка ауылы, Урюпин ауылдық округі
Кеңес ауылы, Кеңес ауылдық округі
Талқара ауылы, Урюпин ауылдық округі
Ақкөл орман шаруашылығы, Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында
Наумовка ауылы, Наумов ауылдық округі
Рамадан ауылы, Еңбек ауылдық округі
Ерназар ауылы, Урюпин ауылдық округі
Қына ауылы, Қарасай ауылдық округі
Жалғызқарағай ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
3
Радовка ауылы, Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында
1,2
Кемеркөл ауылы, Наумов ауылдық округі
Құрылыс ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
Табиғат ауылы, Еңбек ауылдық округі
Амангелді ауылы, Урюпин ауылдық округі
Қараөзек ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
Өрнек ауылы, Наумов ауылдық округі
Қайнар ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
Мереке ауылы, Урюпин ауылдық округі
Малоалександровка ауылы, Урюпин ауылдық округі
Сазды бұлақ ауылы, Қарасай ауылдық округі
Тастыадыр ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
Қарасай ауылы, Қарасай ауылдық округі