О бюджете Наумовского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2025 года № С 52-4
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 631,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 463,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 168,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 631,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Наумов ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-4 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 7-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Наумов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 631,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 463,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 168,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 631,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Наумовского сельского округа на 2026-2028 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2026 год – 35 168,0 тысяч тенге;
2027 год – 36 768,0 тысяч тенге;
2028 год – 34 573,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Наумов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2026 жылы – 35 168,0 мың теңге;
2027 жылы – 36 768,0 мың теңге;
2028 жылы – 34 573,0 мың теңге.
3. Осы шешiм 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының