О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2025 года № С 52-3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 548,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 794,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 548,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-3 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 7-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 548,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 794,0 мың теңге;
2) шығындар – 58 548,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Кенесского сельского округа на 2026-2028 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2026 год – 40 754,0 тысяч тенге;
2027 год – 41 170,0 тысяч тенге;
2028 год – 40 055,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2026 жылы – 40 754,0 мың теңге;
2027 жылы – 41 170,0 мың теңге;
2028 жылы – 40 055,0 мың теңге.