О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-7 "О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 октября 2025 года № С 47-4
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-7, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 379,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 761,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 618,3 тысяч тенге;
2) затраты – 74 692,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 313,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313,2 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № С 47-4 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 379,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 761,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 618,3 мың теңге;
2) шығындар – 74 692,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы актив терімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 313,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 313,2 мың теңге";