О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата № С 34 -1 от 25 декабря 2024 года "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2025 года № С 42-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете города Акколь Аккольского района 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2025-2027 годы, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 707 739,0 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 367 708,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 295 031,0 тысяч тенге:
2) затраты – 796 500,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -88 761,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88761,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-1 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 шілдедегі № С 42-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл қаласының 2025-2027 жылдарға, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 707 739,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 367 708,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 45 000, мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 295 031,0 мың теңге;
2) шығындар – 796 500,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -88 761,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 88 761,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4 500,0
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 000,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
60 000,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
201 084,0

4 500,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60 000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
201 084,0