О городском бюджете на 2026-2028 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № С-28/2.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 184 220,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 87 933 840,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 468 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 947 706,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 834 474,1 тысячи тенге;
2) затраты – 98 022 790,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 47 284,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 173 000,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 220 284,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –1 208 714,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 208 714,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19.03.2026 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Согласно пункту 1 статьи 26 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по социальному налогу в областной бюджет– 100%;
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 55 505 148,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2026 год предусмотрены:
1) трансферты в сумме 32 248,9 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 32 248,9 тысяч тенге;
2) трансферты в сумме 15 207,7 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 11 967,0 тыс.тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 3 240,7 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 587 736,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 443 453,0 тысячи тенге;
поселку Станционный в сумме 144 283,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19.03.2026 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2026).

2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № С-28/2 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026–2028 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 184 220,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 87 933 840,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 468 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 947 706,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 834 474,1 мың теңге;
2) шығындар – 98 022 790,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 47 284,0мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 173 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 220 284,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 208 714,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 208 714,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 19.03.2026 № С-32/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 26 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. Қалалық бюджет шығындарында 55 505 148,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2026 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 32 248,9 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 32 248,9 мың теңге сомасында;
2) 15 207,7 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 11 967,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 3 240,7 мың теңге сомасында;
3) 587 736,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 443 453,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 144 283,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 19.03.2026 № С-32/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2026 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2026 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19.03.2026 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
7. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2026-2028 годы предусмотрены средства на трансферты общего характера, дополнительно включенные из республиканского и областного бюджета в местную базу города Кокшетау согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2026 год в сумме 659 000,0 тысяч тенге.
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2026 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 и 2025 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 51 500,0 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 7 496 303,0 тысячи тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысячи тенге.

5. 2026 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер осы шешімнің 4- қосымшасына сәйкес ескерілсін.
6. 2026 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 19.03.2026 № С-32/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7.2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет шығыстарында осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес республикалық және облыстық бюджеттерден Көкшетау қаласының жергілікті базасына қосымша енгізілген жалпы сипаттағы трансферттерге арналған қаражат енгізілгенін ескерілсін.
8. 2026 жылға 659 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
9. 2026 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 51 500,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 7 496 303,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 ,2024 және 2025 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.

10. Учесть в затратах городского бюджета на 2026 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 743 408,0 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 300,0 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 175 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;

10. 2026 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 743 408,0 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
300,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
175,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;

на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 123 880,0 тысяч тенге;
на приобретение жилья за счет внутренних займов в сумме 231 388,0 тысяч тенге.
11. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

123 880,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына,
231 388,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен тұрғын үй сатып алуға.
11. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

147 333,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
147 333,3
02
Оборона
6 558 057,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6558057,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
104 960,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 453 096,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
442 166,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
442 166,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
442 166,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 971 688,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
548 247,9
005
Государственная адресная социальная помощь
395 500,0
018
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара в области социальной защиты
93 532,4
031
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания в области социальной защиты
59 215,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
440 996,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
440 996,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 819 439,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33 863,0
006
Оказание жилищной помощи
10 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
727 293,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 678,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
162 054,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
474 203,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

147 333,3
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 333,3
02
Қорғаныс
6 558 057,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 558 057,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
104 960,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 453 096,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
442 166,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
442 166,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
442 166,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 971 688,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
548 247,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
395 500,0
018
Әлеуметтік қорғау саласында жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
93 532,4
031
Әлеуметтік қорғау саласында уақытша болу жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
59 215,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
440 996,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
440 996,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 819 439,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33 863,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
727 293,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 678,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
162 054,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
474 203,6
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

29 268,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29 268,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 569,9
030
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
6 846,0
039
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
1 251,1
041
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
2 472,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
228 322,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
133 052,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
133 052,9
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
95 270,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
95 270,0
12
Транспорт и коммуникации
5 416 819,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3151932,2
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2 404 182,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
440 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
306 749,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 264 886,8
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 264 886,8
13
Прочие
1 462 083,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
21 000,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
21 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
759 000,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
659 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
682 083,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі"
682 083,0
14
Обслуживание долга
743 408,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

29 268,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29 268,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 569,9
030
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
6 846,0
039
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
1 251,1
041
Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру
2 472,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
228 322,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
133 052,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 052,9
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
95 270,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
95 270,0
12
Көлiк және коммуникация
5 416 819,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 151 932,2
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 404 182,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
440 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 000,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
306 749,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 264 886,8
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 264 886,8
13
Басқалар
1 462 083,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
21 000,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
21 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
759 000,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
659 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
682 083,0
079
"Ауыл -Ел бесігі"жобасы щеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инфрақұрылымдарды дамыту
682 083,0
14
Борышқа қызмет көрсету
743 408,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 892 858,6
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений г. Кокшетау п. Станционный
87 203,0
Строительство блочно-модульной котельной в с.Красный Яр, г.Кокшетау Акмолинской области
682 083,0
Строительство наружных внеплощадочных инженерных сетей к многопрофильной больнице на 630 коек в г. Кокшетау
974 713,0
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау" (ВОС) Корректировка
148 859,6
Бюджетные кредиты
6 221 312,0
в том числе:
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
6 221 312,0
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве, в том числе на приобретения жилья
6 221 312,0
Приложение 6
к решению маслихата города Кокшетау
от 18 декабря 2025 года №С-28/2
Дополнительно включенные средства из республиканского бюджета в местную базу ТОХ районов и городов на 2026-2028 годы
Наименование
ВСЕГО
в том числе:
2026 год
2027 год
2028 год
на содержание вновь вводимых объектов
525 309
139 555
201 060
184 694
на повышение заработной платы государственным служащим низовых категорий
343 749
105 936
118 906
118 907
на обязательные пенсионные взносы работодателей (ОПВР)
61 807
38 431
16 587
6 789
выпуск ГЦБ для приобретения арендного жилья СУСН (досрочное погашение)
1 439 954
1 439 954
ИТОГО
2 370 819
1 723 876
336 553
310 390
Дополнительно включенные Целевые трансферты из республиканского и областного бюджетов в местную базу ТОХ районов и городов на 2026-2028 годы
Наименование
ВСЕГО
в том числе:
2026 год
2027 год
2028 год
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий (категория D+рабочие) (ЦТ ТОХ РБ)
6 220
2 059
2 076
2 085
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях (оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия, центр профессиональной реабилитации лиц с инвалидностью "Тең Қоғам", центр социальной реабилитации для лиц с инвалидностью, на развитие служб "Инватакси", на оказание услуги по рессоциализации бывших осужденных и лиц состоящих на учете служб пробации, оказание спецсоцуслуг в условиях стационара, полустационара, на дому, жертвы торговли людьми) (Областной бюджет)

500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 743 999,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
87 203,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Красный Яр ауылында блокты-модульдік қазандық салу
682083,0
Көкшетау қаласында 630 төсектік көпбейінді аурухана нысаны бойынша сыртқы алаңнан тыс инженерлік желілердің құрылысы
974713,0
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№С-28/2 Көкшетау қаласы
мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2026-2028 жылдарға арналған аудандар мен қалалардың жалпы сипаттағы жергілікті трансферттер базасына республикалық бюджеттен қосымша қосылған қаражат
Атауы
Барлығы
мың тенге
оның ішінде:
2026 жыл
2027 жыл
2028 жыл
жаңадан енгізілетін объектілерді ұстауға
525 309
139 555
201 060
184 694
төменгі санаттағы мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға
343 749
105 936
118 906
118 907
жұмыс берушілердің міндетті зейнетақы жарналарына (ЖБМЗЖ)
61 807
38 431
16 587
6 789
ХӘОТ жалға берілетін тұрғын үй сатып алу үшін МБҚ шығару (мерзімінен бұрын өтеу)
1 439 954
1 439 954
БАРЛЫҒЫ
2 370 819
1 723 876
336 553
310 390
2026-2028 жылдарға арналған аудандар мен қалалардың жалпы сипаттағы жергілікті трансферттер базасына республикалық және облыстық бюджеттерден қосымша енгізілген нысаналы трансферттер
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
2026 жыл
2027 жыл
2028 жыл
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға (D+жұмысшылар санаты) (НТ ЖСТ РБ)
6 220
2 059
2 076
2 085
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға (тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету, "Теңіз қоғамы" мүгедектігі бар адамдарды кәсіптік оңалту орталығы, мүгедектігі бар адамдарға арналған әлеуметтік оңалту орталығы, "Инватакси" қызметтерін дамытуға, бұрынғы сотталғандар мен пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдарды қайта әлеуметтендіру бойынша қызметтер көрсетуге, арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге) стационар, жартылай стационар жағдайында, үйде, адам саудасының құрбандары) (Облыстық бюджет)