Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 26 декабря 2025 года № 375/48
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений города Астаны согласно приложению к настоящему решению.

Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 375/48 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін осы шешімнің қосымшасына сәйкес анықтау.