О бюджете Буланского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 28-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Буланского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 681 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 433 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 248 тысяч тенге;
2) затраты – 44 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 927 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 927 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 681 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 248 мың теңге;
2) шығындар – 44 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 927 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 927 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 927 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2025 № 30-8 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Буланского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 927 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 27.03.2025 № 30-8 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

3. Предусмотреть в бюджете Буланского сельского округа на 2025 год поступления трансферты республиканского, областного бюджета и субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 40 248 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение 1 к решению
Сырымского районного
маслихата от 30 декабря 2024
года № 28-3
Бюджет Буланского сельского округа на 2025 год

3. 2025 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджетіне республикалық, облыстық бюджет трансферттері және аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 40 248 мың теңге көлемінде көзделсін.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 28-3 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті