О бюджете Жалпакталского сельского округа Казталовского района на 2025-2027 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 26-9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жалпакталского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно,в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) доходы – 145 777 тысяч тенге:
налоговые поступления – 37 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 107 577 тысяч тенге;
2) затраты – 161 001 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 224 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 224 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 224 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2025 № 28-9 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступление в бюджет Жалпакталского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан,решением Казталовского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 26 – 2 " О районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
3. Учесть в бюджете Жалпакталского сельского округа на 2025 год поступление субвенции, передаваемых от районного бюджета в сумме 67 036 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 145 777 мың теңге:
салықтық түсімдер – 37 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 577 мың теңге;
2) шығындар – 161 001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 224 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 224 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 224 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 28-9 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Респуликасының Бюджет Кодекісіне,Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25 - 2 "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылды.
3. 2025 жылға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін сувенциялар түсімдерінің сомасы 67 036 мың теңге ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями,подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке ,определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты админстраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского районного
маслихата от 25 декабря 2024 года № 26 – 9
Бюджет Жалпакталского сельского округа на 2025 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сйын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26 – 9 шешіміне № 1 қосымша
2025 жылға арналған Жалпактал ауылдық округінің бюджеті