О бюджете сельских округов района Самар на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 18-3/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 578,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 432,0 тысяч тенге;
2) затраты – 99 578,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 146,4 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 146,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 146,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 35 597,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 40 826,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 318,8 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-3/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 578,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 432,0 мың теңге;
2) шығындар – 99 578,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 146,4мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 146,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 146,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 35 597,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2025 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 40 826,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025-2027 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 318,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;

8. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 52 694,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 44 683,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Утвердить бюджет Мариногорского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 769,1 тысяч тенге;
налоговые поступления - 8 717,0 тысяч тенге:
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 098,5 тысяч тенге;
2) затраты – 83 769,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 953,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 953,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 953,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 26 214,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере – 41 867,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
13. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

8. 2025 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 52 694,7 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2025 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 44 683,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025-2027 жылдарға арналған Мариногорка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 769,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 098,5 мың теңге;
2) шығындар – 83 769,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 953,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 953,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 953,6 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2025 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 26 214,5 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2025 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 41 867,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2025-2027 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 118 602,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 750,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 047,4 тысяч тенге;
2) затраты – 118 602,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 10 804,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 804,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 804,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 66 233,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
15. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 35 805,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
16. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 890,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 805,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 892,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82 890,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 7 193,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 193,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 118 602,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 102 047,4 мың теңге;
2) шығындар – 118 602,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 804,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 804,9 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 804,9 теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2025 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66 233,4 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2025 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 35 805,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2025-2027 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 82 890,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 805,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 70 892,0 мың теңге;
2) шығындар – 82 890,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 193,8 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 193,8 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 7 193,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
17. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 32 321,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
18. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 38 562,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
19. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 419 432,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 160,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 267 931,2 тысяч тенге;
2) затраты – 419 432,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 114 341,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 341,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 114 341,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
20. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 201 471,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
21. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 66 409,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 в редакции решения маслихата района Самар Восточно - Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 193,8 теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2025 жылға арналған Палатцы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 32 321,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2025 жылға арналған Палатцы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 38 562,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2025-2027 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 419 432,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 267 931,2 мың теңге;
2) шығындар – 419 432,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 341,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 341,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 341,6 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2025 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 201 471,2 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2025 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 66 409,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова
Приложение 1 к решению
маслихата района Самар
от "25" декабря 2024 года
№ 18-3/VIII
Бюджет сельского округа Аккала на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 24-10/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

25. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-3/VIII шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 18.09.2025 № 24-10/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР