О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 191 585,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 565,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171 020,3тысяч тенге;
2) затраты – 192 213,5тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -628,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 628,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 628,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 32/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 39 991,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 47253,3 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Респуликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына 1) тармақшасына сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 191 585,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 565,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 171 020,3 мың теңге;
2) шығындар – 192 213,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -628,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 628,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 628,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 32/6-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 39 991,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен 47 253,3 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 32/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3-1. Используемые остатки бюджетных средств 628,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.05.2025 № 29/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 32/6-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 628,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 29/6-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тарбагатайскогорайонного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 25/6-VIII
Бюджет Кабанбайскогосельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 32/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 25/6-VIII шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Қабанбай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 32/6-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КIРICТЕР