О бюджете Тарбагатайского района на 2025 – 2027 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 24/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 377 915,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 199 749,3тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 949,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 151 216,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 650 234,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151 681,0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 200 532,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 851,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 424 000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 000,0 тысяч тенге;
поступление займов – 234 635,0 тысяч тенге;
погашение займов – 48 851,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 238 216,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.09.2025 № 31/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 341 923,0 тысяч тенге, в том числе:
Акжарскому сельскому округу 44 515,0 тысяч тенге;
Тугылскому сельскому округу 44 122,0 тысяч тенге;
Жанаауылскому сельскому округу 45 047,0 тысяч тенге;
Жетиаралскому сельскому округу 46 698,0 тысяч тенге;
Кабанбайскому сельскому округу 39 991,0 тысяч тенге;
Карасускому сельскому округу 43 412,0 тысяч тенге;
Куйганскому сельскому округу 41 055,0 тысяч тенге;
Маныракскому сельскому округу 37 083,0 тысяч тенге.

Тарбағатай ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 377 915,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 199 749,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 949,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 151 216,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 650 234,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151 681,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 200 532,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 851,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -424 000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 000,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 234 635,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 851,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 238 216,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 12.09.2025 № 31/7-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 341 923,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
Ақжар ауылдық округіне 44 515,0 мың теңге;
Тұғыл ауылдық округіне 44 122,0 мың теңге;
Жаңаауыл ауылдық округіне 45 047,0 мың теңге;
Жетіарал ауылдық округіне 46 698,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне 39 991,0 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне 43 412,0 мың теңге;
Құйған ауылдық округіне 41 055,0 мың теңге;
Маңырақ ауылдық округіне 37 083,0 мың теңге.

3. Принять к исполнению на 2025 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2025-2027 годы" от 13 декабря 2024 года № 19/142-VIII.

3. "2025-2027 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 19/142-VIII шешіміне сәйкес аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2025 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 1 640 715,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 32 000,0 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата

4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1 640 715,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 32 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
360 913,0
005
Государственная адресная социальная помощь
360 913,0
2
Социальная помощь
505 648,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
505 648,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
77 041,0
006
Оказание жилищной помощи
1 659,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 664,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 894,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
210 122,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
97 511,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
84 757,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 939,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 939,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 929,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
480,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 530,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 739 769,2
1
Жилищное хозяйство
610 186,2
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
610 186,2
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
318 560,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
149 386,2
035
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
142 240,0
2
Коммунальное хозяйство
1 060 583,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
360 913,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
360 913,0
2
Әлеуметтiк көмек
505 648,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
505 648,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
77 041,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 659,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 664,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 894,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
210 122,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
97 511,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
84 757,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 939,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 939,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 929,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
480,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 530,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 739 769,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
610 186,2
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
610 186,2
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
318 560,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
149 386,2
035
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
142 240,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 060 583,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі

63 390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
49 733,0
014
Капитальные расходы государственного органа
2 200,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 457,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 000,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 000,0
1
Топливо и энергетика
1 000,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 000,0
019
Развитие теплоэнергетической системы
1 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
130 952,8
1
Сельское хозяйство
2 700,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 700,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 700,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
128 252,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51 485,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
51 485,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
76 767,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
76 767,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45 000,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45 000,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45 000,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
45 000,0
12
Транспорт и коммуникации
85 456,0
1
Автомобильный транспорт
85 456,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
85 456,0
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
85 456,0
13
Прочие
305 372,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

63 390,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 733,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 200,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 457,0
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 000,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 000,0
1
Отын және энергетика
1 000,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
1 000,0
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
130 952,8
1
Ауыл шаруашылығы
2 700,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
2 700,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 700,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
128 252,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51 485,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
51 485,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
76 767,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 767,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45 000,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45 000,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
45 000,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
45 000,0
12
Көлiк және коммуникация
85 456,0
1
Автомобиль көлiгi
85 456,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
85 456,0
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
85 456,0
13
Басқалар
305 372,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау

41 200,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
927 286,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
68 464,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
68 464,1
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
858 822,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
80 454,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
778 367,9
02
Оборона
55 834,2
1
Военные нужды
6 725,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 725,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 725,9
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
49 108,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
49 108,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11 330,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
37 778,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 465 088,5
1
Социальное обеспечение
877 470,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
877 470,4
005
Государственная адресная социальная помощь
877 470,4
2
Социальная помощь
532 648,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
532 648,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
77 250,0
006
Оказание жилищной помощи
6 798,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 819,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 980,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
216 425,7
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
100 436,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

41 200,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
927 286,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
68 464,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 464,1
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
858 822,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 454,3
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
778 367,9
02
Қорғаныс
55 834,2
1
Әскери мұқтаждар
6 725,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 725,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 725,9
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
49 108,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
49 108,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11 330,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
37 778,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 465 088,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
877 470,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
877 470,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
877 470,4
2
Әлеуметтiк көмек
532 648,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
532 648,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
77 250,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 798,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 819,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 980,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
216 425,7
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
100 436,3
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету