О бюджете поселка Прибрежный на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 24/19-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Прибрежный на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 66828,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5594,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61234,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69303,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2475,5 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2475,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2475,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 08.05.2025 № 28/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/19-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66828,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5594,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61234,0 мың теңге;
2) шығындар – 69303,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2475,5 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2475,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2475,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 08.05.2025 № 28/7-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть в бюджете поселка Прибрежный на 2025 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 24894,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете поселка Прибрежный на 2025 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 36326,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете поселка Прибрежный на 2025 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 14,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай

2. 2025 жылға арналған Прибрежный кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 24894,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Прибрежный кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 36326,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
4. 2025 жылға арналған Прибрежный кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен 14,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының