О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 31/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №30/2-VIII "О бюджете Зайсанского района на 2025-2027 годы" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 101 211,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 569,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –81 518,0 тысяч тенге;
2) затраты - 102 377,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 166,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 166,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 166,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения - Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.06.2025 № 37/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 31/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 73-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2024-2026жылдарға Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №30/2-VIII шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3--қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 211,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 569,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 81 518,0 мың теңге;
2) шығындар – 102 377,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 166,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 166,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 166,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 37/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Дайырского сельского округа на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 36 171,0 тысяч тенге.
2-1. Используемые остатки бюджетных средств 1 166,7 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением - Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.05.2025 № 34/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 36 171,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
2-1. 1166.7 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 34/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года
Председатель районного маслихата Е. Загипаров
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного маслихата
№31/4-VIII
от 27 декабря 2024 года
Бюджет Дайырского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения - Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.06.2025 № 37/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Зағипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№31/4-VIII шешіміне
1- қосымша
2025 жылға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 37/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

от 27 декабря 2024 года
Используемые остатки бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением - Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.05.2025 № 34/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
1 166,5
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
1 166,5

2024 жылғы 27 желтқосандағы
№31/4-VIII шешіміне
4 қосымша
Бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 34/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1 166,5
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
1 166,5