О бюджетах села и сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 22-166-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" решением Келесского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №21-153-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 477 950 тысяч тенге:
налоговые поступления – 329 193 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 66 145 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 612 тысяч тенге;
2) затраты – 502 765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 815 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24 815 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 10.12.2025 № 30-215-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 435 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 629 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 187 тысяч тенге;
2) затраты – 116 902 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -467 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 467 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 467 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 22-166-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Келес аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №21-153-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 477 950 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 329 193 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 66 145 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 82 612 мың теңге;
2) шығындар – 502 765 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 815 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 815 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 10.12.2025 № 30-215-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 116 435 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 619 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 629 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 99 187 мың теңге;
2) шығындар – 116 902 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -467 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 467 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 467 мың теңге.

используемые остатки бюджетных средств – 1 997 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 10.12.2025 № 30-215-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2.Государственномуучреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 997 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 10.12.2025 № 30-215-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2."Келес аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Н.Шаулиев
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №22-166-VIII
Бюджет села Абай на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 10.12.2025 № 30-215-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Н.Шаулиев
Келес аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы №22-166-VIII
шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 10.12.2025 № 30-215-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы