О бюджетах города, сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 22/122-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы –500 606 тысяч тенге:
налоговые поступления –500 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 274 тысяч тенге;
2) затраты – 618 228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 117 622 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –117 622 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 117 622 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2025 № 26/150-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджетАккумского сельского округа на 2025-2027годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 54 558 тысяч тенге:
налоговые поступления –23 737 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 821тысяч тенге;
2) затраты – 59 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 5 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –5 287тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –5 287 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2025 № 26/150-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 75 687 тысяч тенге:
налоговые поступления –75 569 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 118 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/122-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ленгір қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер–500 606мың теңге:
салықтық түсiмдер – 500 332 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 274 мың теңге;
2) шығындар – 618 228 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 117 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 117 622 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 117 622 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 04.06.2025 № 26/150-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Аққұм ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 54 558 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 737 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 30 821 мың теңге;
2) шығындар – 59 845 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 5 287мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 287 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 287 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 04.06.2025 № 26/150-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Алатау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 75 687 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 75 569 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 118 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 712 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2025 № 26/150-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №22/122-VIII
Бюджет города Ленгер на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 712 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 04.06.2025 № 26/150-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№22/122-VIII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2025 жылға арналған бюджеті

6. Финансирование дефицита бюджета
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 37 к решению
Толебийского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №22/122-VIII
Бюджет Тасарыкского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 37 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2025 № 26/150-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№22/122-VIII шешіміне 37 қосымша
Тасарық ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 37-қосымша жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 04.06.2025 № 26/150-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 500
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
82
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Приобретение финансовых активов
0
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит бюджета

011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3500
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттік қаржы активтерінен түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы