О бюджетах города, сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 22/122-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Первомаевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 645 тысяч тенге:
налоговые поступления – 91 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 тысяч тенге;
2) затраты – 120 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 29 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 008 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 29 008 тысяч тенге."
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 29.12.2025 № 32/191-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Первомаевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 606 тысяч тенге:
налоговые поступления – 104 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 тысяч тенге;
2) затраты – 133 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 29 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 008 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 29 008 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2025 № 29/174-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Зертасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 598 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 716 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/122-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бірінші мамыр ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 91 645 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 91 539 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 106 мың теңге;
2) шығындар – 120 653 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 29 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 29 008 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 008 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 29.12.2025 № 32/191-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Бірінші Мамыр ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 104 606 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 104 500 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 106 мың теңге;
2) шығындар – 133 614 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 29 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 29 008 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 008 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 10.11.2025 № 29/174-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Зертас ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 598 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 36 716 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3 712 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2025 № 26/150-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №22/122-VIII
Бюджет города Ленгер на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 712 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 04.06.2025 № 26/150-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№22/122-VIII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2025 жылға арналған бюджеті

6. Финансирование дефицита бюджета
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 37 к решению
Толебийского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №22/122-VIII
Бюджет Тасарыкского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 37 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 04.06.2025 № 26/150-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№22/122-VIII шешіміне 37 қосымша
Тасарық ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 37-қосымша жаңа редакцияда Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 04.06.2025 № 26/150-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 500
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
82
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Приобретение финансовых активов
0
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит бюджета

011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3500
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттік қаржы активтерінен түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы