О бюджете села Карнак города Кентау на 2025-2027 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 165
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 161 "О городском бюджете на 2025-2027 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Карнак на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 172673 тысяч тенге,
налоговым поступлениям – 64363тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 108310 тысяч тенге;
2) затраты – 194584тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 21911 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21911 тысяч тенге".

Кентау қаласының Қарнақ ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 165 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарнақ ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 172673 мың теңге,
салықтық түсiмдер – 64363 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмi – 108310 мың теңге;
2) шығындар – 194584мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21911 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –21911мың теңге,
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21911 мың теңге".

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 24.09.2025 № 217 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить на 2025 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Карнак в сумме 90 845 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата
от 25 декабря 2024 года № 165
Бюджет села Карнак на 2025 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 24.09.2025 № 217 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2025 жылы қалалық бюджеттен Қарнақ ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 90 845 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 165 шешіміне 1 қосымша
Қарнақ ауылының 2025 жылға арналған бюджеті