Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2025-2027 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2024 года № 27-2.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2025-2027 годы, Кызылкогинский районный маслихат VIІ созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 746 412.0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 782.0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15.0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 800.0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 685 815.0 тысяч тенге;
2) затраты – 776 988.0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 576.0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30 576.0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 576.0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19.09.2025 № 34-1 (вводится в действие c 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 249 674.0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 691.0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35.0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150.0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 798.0 тысяч тенге;
2) затраты – 252 942.0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 268.0 тыс.тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2025-2027 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінің жобаларын қарап, VІI шақырылған Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 745 125,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 782,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 684 528,0 мың теңге;
2) шығындар – 775 701,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 576,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 576,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 576,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 15.12.2025 № 36-2 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –253 203,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 247 327,0 мың теңге;
2) шығындар – 256 471,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 268,0 мың теңге;

Мукурскому сельскому округу – 83 994 тысяч тенге;
Коздигаринскому сельскому округу – 97 717 тысяч тенге;
Кызылкогинскому сельскому округу – 74 322 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 87 403 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 106 168 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 65 809 тысяч тенге.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии.

Мұқыр ауылдық округіне – 83 994 мың теңге;
Көздіғара ауылдық округіне – 97 717 мың теңге;
Қызылқоға ауылдық округіне – 74 322 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 87 403 мың теңге;
Жангелдин ауылдық округіне – 106 168 мың теңге;
Тайсойған ауылдық округіне – 65 809 мың теңге көзделсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.