О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 173/28.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы -53988,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5564,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48424,0тысяч тенге;
2) затраты –56942,0тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;

2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 173/28 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53988,0 - мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5564,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48424,0 мың теңге;
2) шығындар – 56942,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета -2954,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2954,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24.12.2025 № 249/44 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2954,0мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2954,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 24.12.2025 № 249/44 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.