О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 255.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 493,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 977,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 516,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 337,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 844,8 тысячи тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджетi туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 255 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34 493,0 мың теңге, оның ішінде::
салықтық түсімдер - 14 977,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 516,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 337,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 844,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 844,8 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 844,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25.07.2025 № 321 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 7 777,0 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 844,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 12 844,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 25.07.2025 № 321 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа).
2. 2025 жылға арналған Урожайное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 7 777,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.