О бюджете Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 283.
В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.06.2025 № 361 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111890,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5886,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 105967,2 тысяч тенге;
2) затраты – 112285,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -395,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15.12.2025 № 399 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Клочковского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 20250,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 283 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 96-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.06.2025 № 361 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111890,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5886,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 105967,2 мың теңге;
2) шығындар – 112285,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -395,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 395,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 15.12.2025 № 399 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 20250,0 мың теңге сомасында;

2026 год в сумме 19764,0 тысячи тенге;
2027 год в сумме 19839,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 283
Бюджет Клочковского сельского округа на 2025 год

2026 жылға 19764,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 19839,0 мың теңге сомасында.
3. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 283 шешіміне
1 - қосымша
Клочков ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті