О бюджете села Тимофеевка Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 270.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 500,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 552,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 41 913,5 тысяч тенге;
2) затраты – 50 123,6 тысяч тенге;

Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тимофеев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 500,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 552,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 41 913,5 мың теңге;
2) шығындар – 50 123,6 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 623,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 623,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17.11.2025 № 385 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете села Тимофеевка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 24 759,0 тысяч тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 623,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 623,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 17.11.2025 № 385 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Тимофеев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 759,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.