О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 117.
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 227881,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 38513,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 188868,8 тысяч тенге;
2) затраты – 249953,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22071,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22071,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Убаганского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 16757,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 76652,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40662,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 1110 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34880,7 тысяч тенге;
2) затраты – 98887,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22235,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22235,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15206,0 тысяч тенге.

Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 117 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7 тармағына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 227881,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 38513,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 188868,8 мың теңге;
2) шығындар – 249953,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22071,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22071,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі - 16757,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағыауылдық округтің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76652,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40662,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1110,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34880,7 мың теңге;
2) шығындар – 98887,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22235,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22235,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылға арналған Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15206,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 196217,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29385,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1131,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 165701,6 тысяч тенге;
2) затраты – 205038,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8820,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8820,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Учесть, что в бюджете Большечураковского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 30159,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Димитровского сельского округа Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 150213,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8923,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 974,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 140316,0 тысяч тенге;
2) затраты – 161598,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11385,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11385,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть, что в бюджете Димитровского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9673,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

5. Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 196217,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 29385,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1131,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 165701,6 мың теңге;
2) шығындар – 205038,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8820,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8820,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2025 жылға арналған Большая Чураковка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 30159,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
7. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150213,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8923,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 140316,0 мың теңге;
2) шығындар – 161598,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11385,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11385,5 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2025 жылға арналған Димитров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 9673,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
9. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 97051,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 76951,3 тысяч тенге;
2) затраты – 107495,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10444,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Ильяса Омарова на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19947,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 56154,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8102,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48052,2 тысяч тенге;
2) затраты – 58382,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2228,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2228,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Омара Шипина на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 20991,0 тысяча тенге.
13. Утвердить бюджет села Красный Кордон Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35675,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8870,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26805,5 тысяч тенге;
2) затраты – 40356,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 97051,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 76951,3 мың теңге;
2) шығындар – 107495,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10444,3 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025 жылға арналған Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 19947,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округтің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56154,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8102,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48052,2 мың теңге;
2) шығындар – 58382,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2228,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2228,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2025 жылға арналған Омар Шипин атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 20991,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35675,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26805,5 мың теңге;
2) шығындар – 40356,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4681,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4681,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Учесть, что в бюджете села Красный Кордон на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 26251,0 тысяча тенге.
15. Утвердить бюджет села Новоалексеевка Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 234083,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5020,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 228563,4 тысяч тенге;
2) затраты – 241843,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7759,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7759,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
16. Учесть, что в бюджете села Новоалексеевка на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 18420,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Свердловка Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 189597,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3750,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 185847,9 тысяч тенге;
2) затраты – 192209,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4681,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4681,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2025 жылға арналған Красный Кордон ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 26251,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Алтынсарин ауданы Новоалексеев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234083,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 228563,4 мың теңге;
2) шығындар – 241843,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7759,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7759,7 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2025 жылға арналған Новоалексеев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 18420,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Алтынсарин ауданы Свердловка ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189597,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 185847,9 мың теңге;
2) шығындар – 192209,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2611,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2611,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.10.2025 № 162 (вводится в действие с 01.01.2025).
18. Учесть, что в бюджете села Свердловка на 2025 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 20123,0 тысячи тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2611,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2611,3 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 16.10.2025 № 162 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2025 жылға арналған Свердловка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 20123,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.