О районном бюджете на 2025 - 2027 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 25 декабря 2024 года № 24/182.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 01.07.2025 № 30/223 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 358 966,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 321 628,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 233,1 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 31 888,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 973 216,6 тысяч тенге;
2) затраты – 13 008 225,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107 215,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 216 260,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 109 045,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -756 473,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 756 473,5 тысячи тенге;
поступление займов - 690 260,0 тысяч тенге;
погашение займов - 109 438,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 175 651,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2025 № 37/284 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2025 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 2 240 214,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что из районного бюджета на 2025 год в бюджеты сел и сельского округа выделена субвенция в сумме 278 576,0 тысяч тенге, в том числе:
села Акжигит – 44 317,0 тысяч тенге;
села Боранкул – 55 673,0 тысяч тенге;
села Есет – 25 822,0 тысячи тенге;
сельский округ Сам – 23 125,0 тысяч тенге;
села Сарга – 24 741,0 тысяча тенге;
села Сынгырлау – 24 694,0 тысячи тенге;
села Тажен – 26 145,0 тысяч тенге;
села Толеп – 23 748,0 тысяч тенге;
села Турыш – 30 311,0 тысяча тенге.
4. Учесть, что установлены нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2025 год в следующих размерах:
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 100 процентов;

2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/182 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 01.07.2025 № 30/223 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 358 966,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 321 628,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32 233,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 31 888,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 973 216,6 мың теңге;
2) шығындар – 13 008 225,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107 215,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 216 260,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 109 045,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -756 473,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 756 473,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 690 260,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 109 438,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 175 651,5 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.12.2025 № 37/284 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен 2025 жылға арналған аудандық бюджетке 2 240 214,0 мың теңге субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің және ауылдардың бюджеттеріне 278 576,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақжігіт ауылы – 44 317,0 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 55 673,0 мың теңге;
Есет ауылы – 25 822,0 мың теңге;
Сам ауылдық округі – 23 125,0 мың теңге;
Сарға ауылы – 24 741,0 мың теңге;
Сыңғырлау ауылы – 24 694,0 мың теңге;
Тәжен ауылы – 26 145,0 мың теңге;
Төлеп ауылы – 23 748,0 мың теңге;
Тұрыш ауылы – 30 311,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетке келесідей мөлшерлерде кірістерді бөлу нормативтері бөлінгені ескерілсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 100 пайыз;

2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 85,1 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 86,7 процентов.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2025 № 37/284 (вводится в действие с 01.01.2025).

2) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 85,1 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық –86,7 пайыз.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.12.2025 № 37/284 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Утвердить резерв акимата района в сумме 100 000,0 тысяч тенге.
6. Принять к сведению, что в районный бюджет на 2025 год из республиканского, областного бюджета и Национального фонда выделены целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 2 423 252,0 тысячи тенге. Порядок их использования определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2025 № 37/284 (вводится в действие с 01.01.2025).

5. Аудан әкімдігінің резерві 100 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық, облыстық бюджеттен және Ұлттық қордан ағымдағы нысаналы трансферттердің, нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттердің 2 423 252,0 мың теңге сомасында бөлінгені қаперге алынсын. Оларды пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.12.2025 № 37/284 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4 и 5 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1 к решению Бейнеуского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №24/182
Бюджет района на 2025 год

7. Осы шешімнің 4 және 5 қосымшаларына сәйкес 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №24/182 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет

59 570,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
28 051,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
28 051,5
02
Оборона
87 251,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
87 251,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
36 486,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
50 764,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 334,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 334,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 334,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 794 143,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 794 143,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
49 670,5
005
Государственная адресная социальная помощь
249 427,7
006
Оказание жилищной помощи
341,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
502 625,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 038,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
152 015,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
605 740,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
112 089,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
548,5
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
88 754,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 894,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 359 468,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

59 570,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
28 051,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 051,5
02
Қорғаныс
87 251,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
87 251,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
36 486,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
50 764,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 334,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 334,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 334,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 794 143,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 794 143,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
49 670,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
249 427,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
341,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
502 625,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 038,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
152 015,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
605 740,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 089,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
548,5
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
88 754,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 894,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 359 468,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
425 242,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 006,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 006,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
54 745,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
54 745,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213 386,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
213 386,0
013
Капитальные расходы государственного органа
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 750 716,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
60 640,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 690 076,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45 035,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
45 035,0
02
Оборона
56 528,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
56 528,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
51 585,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 943,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 351,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 351,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 351,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 877 537,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 870 675,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59 586,0
005
Государственная адресная социальная помощь

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
425 242,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 006,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 006,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
54 745,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 745,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213 386,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213 386,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 750 716,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 640,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 690 076,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45 035,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 035,0
02
Қорғаныс
56 528,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
56 528,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
51 585,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 943,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 351,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 351,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 351,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 877 537,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 870 675,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59 586,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

410 149,0
006
Оказание жилищной помощи
3 510,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
485 537,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 930,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
137 060,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
520 406,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 313,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 471,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
73 086,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
75 627,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 862,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 862,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
921 260,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 658,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
35 658,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 572,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22 572,0
005
Развитие коммунального хозяйства
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
863 030,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
189 087,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
673 943,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
0

410 149,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 510,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
485 537,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 930,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
137 060,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
520 406,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 313,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 471,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
73 086,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
75 627,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 862,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 862,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
921 260,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 658,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
35 658,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 572,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
22 572,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
863 030,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
189 087,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
673 943,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
0

110 808,0
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению Бейнеуского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №24/182
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2025 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2025 № 37/284 (вводится в действие с 01.01.2025).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
467
Отдел строительства района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
075
Строительство сетей связи
467
Отдел строительства района (города областного значения),
008
Развитие объектов спорта
011
Развитие объектов культуры
13
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)

110 808,0
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №24/182 шешіміне 4 қосымша
2025 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.12.2025 № 37/284 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
075
Байланыс желілерін салу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
13
Басқалар
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі