О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 24/199.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 29/254 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год следущих объемах:
1)доходы – 1 325 759,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 93 677,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 084,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 225 995,6 тысяч тенге;
2)затраты – 1 325 775,7 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -16,1 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,1 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жанаозен қалалық мәслихатының 22.08.2025 № 29/254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 1 325 759,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 93 677,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 084,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша 1 225 995,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 325 775,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 16,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/296 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2025 год выделена субвенция в сумме 1 225 472,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/296 (вводится в действие с 01.01.2025).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,1 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жанаозен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/296 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 1 225 472,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жанаозен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/296 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199
Бюджет села Кендерли на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/296 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 24/199 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жанаозен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/296 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3