О бюджете сельского округа Жиделиарык на 2025-2027 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 25/11.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жиделиарык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 631 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 423,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 208,0 тысяч тенге;
2) затраты – 93 034,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -403,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 403,5 тысяч тенге;
Поступления займов – 0;
Погашение займов – 0;

Жиделіарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/11 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жиделіарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 631,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 423,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 89 208,0 мың теңге;
2) шығындар – 93 034,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -403,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 403,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств 403,5 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02.12.2025 № 37/11 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жиделиарык на 2025 год в сумме 79 999 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "26" декабря 2024 года № 25/11
Бюджет сельского округа Жиделиарык на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 403,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 37/11 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Жиделіарық ауылдық округі бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 79 999 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2025жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/11 шешіміне 1-қосымша
Жиделіарық ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті