О бюджете поселка Шиели на 2025-2027 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 25/2.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 302 305,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –418 174 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 262 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 883 869,8 тысяч тенге;
2) расходы – 2 343 169 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 40 863,2 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 863,2 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Шиелі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 302 305,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 418 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -262 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 883 869,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 343 169 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 863,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 863,2 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0.

используемые остатки бюджетных средств – 40 863,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14.08.2025 № 35/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка Шиели на 2025 год в сумме 619 563 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "26" декабря 2024 года № 25/2
Бюджет поселка Шиели на 2025 год

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 40 863,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 14.08.2025 № 35/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Шиелі кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 619 563 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 25/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі кентінің 2025 жылға арналған бюджеті