О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2024 года № 24/8.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 334 096,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 624 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 061 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 193 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 630 867,2 тысяч тенге;
2) затраты – 14 209 148,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -116 261 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 157 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 273 541 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1 758 791,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 758 791,4 тысяч тенге;
поступление займов – 1 041 406 тысяч тенге;
погашение займов – 273 541 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 990 926,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19.12.2025 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что на 2025 год с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2025-2027 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам, в том числе:
на 2025 год:
Поселок Шиели – 619 563 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 69 607 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 60 305 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 69 960 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 24/8 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 5 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 291 812,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 624 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 955 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 193 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 588 689,2 мың теңге;
2) шығындар – 15 894 975,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -116 261 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 157 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 273 541 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 486 902,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 486 902,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 769 517 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 273 541 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 990 926,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз.
3. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
2025 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 619 563 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 69 607 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 60 305 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 69 960 мың теңге;

Сельский округ Байгекум – 100 624 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 64 854 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 77 066 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 73 676 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 98 705 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 77 007 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 79 999 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 63 224 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 90 720 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 81 072 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 58 482 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 62 325 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 75 321 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 53 404 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 128 323 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 74 469 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 93 021 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 72 339 тысяч тенге;
Сельский округ Туран – 96 724 тысяч тенге;
Итого 2 340 790 тысяч тенге.
на 2026 год:
Поселок Шиели – 662 933 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 74 479 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 64 526 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 74 857 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 107 668 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 69 394 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 82 461 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 78 833 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 105 614 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 82 397 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 85 599 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 67 650 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 97 070 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 86 747 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 62 576 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 66 688 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 80 593 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 57 142 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 137 306 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 79 682 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 99 532 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 77 403 тысяч тенге;
Сельский округ Туран – 103 495 тысяч тенге;
Итого 2 504 645 тысяч тенге.
на 2027 год:
Поселок Шиели – 709 358 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 79 693 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 69 043 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 80 097 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 115 205 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 74 251 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 88 233 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 84 352 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 113 007 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 88 165 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 91 591 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 72 385 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 103 865 тысяч тенге;

Бәйгеқұм ауылдық округі – 100 624 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 64 854 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 77 066 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 73 676 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 98 705 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 77 007 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 79 999 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 63 224 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 90 720 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 81 072 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 58 482 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі – 62 325 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 75 321 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 53 404 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –128 323 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 74 469 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі – 93 021 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 72 339 мың теңге;
Тұран ауылдық округі – 96 724 мың теңге;
Барлығы 2 340 790 мың теңге.
2026 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 662 933 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 74 479 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 64 526 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 74 857 мың теңге;
Бәйгеқұм ауылдық округі – 107 668 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 69 394 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 82 461 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 78 833 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 105 614 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 82 397 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 85 599 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 67 650 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 97 070 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 86 747 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 62 576 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі – 66 688 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 80 593 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 57 142 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –137 306 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 79 682 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі – 99 532 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 77 403 мың теңге;
Тұран ауылдық округі – 103 495 мың теңге;
Барлығы 2 504 645 мың теңге.
2027 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 709 358 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 79 693 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 69 043 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 80 097 мың теңге;
Бәйгеқұм ауылдық округі – 115 205 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 74 251 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 88 233 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 84 352 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 113 007 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 88 165 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 91 591 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 72 385 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 103 865 мың теңге;

Итого 2 679 989 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 12 000 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "19" декабря 2024 года №24/8
Районный бюджет на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19.12.2025 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы
12334096,2
1
Налоговые поступления

Барлығы 2 679 989 мың теңге.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 12 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы "19" желтоқсандағы
№24/8 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер
12291812,2
1
Салықтық түсімдер

81109
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
179083,5
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
53
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
15170,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
286481
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
243977
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
52414
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
472478,5
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
472478,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
142780,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
553
021
Капитальные расходы государственного органа
3000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
305854
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20291
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1449318,2
1
Жилищное хозяйство
1155856
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123945
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
26968
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
96977
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1031911
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
211074
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
820837
2
Коммунальное хозяйство
227364
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

81109
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
181302
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
53
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
15396
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
286481
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
241083
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
52414
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
473629,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
473629,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142780,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
553
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
305854
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21442
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3128191,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2384199
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123945
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
26968
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
96977
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2260254
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
714955
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1545299
2
Коммуналдық шаруашылық
677894
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2866
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2866
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
12028
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12028
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
451
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11577
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
40077
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
40077
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40077
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
40077
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2657212
1
Социальное обеспечение
1377029
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
1377029
005
Государственнаяадреснаясоциальнаяпомощь
1377029
2
Социальная помощь
876565
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
876565
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
84322
006
Оказание жилищной помощи
28544
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
178314
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
305
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
21690
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
345164
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
154597
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
63629
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
403618
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
403618

2866
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2866
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12028
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12028
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
451
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11577
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
40077
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
40077
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40077
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
40077
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2657212
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
1377029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1377029
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1377029
2
Әлеуметтiк көмек
876565
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
876565
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
84322
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
28544
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
178314
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
305
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
21690
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
345164
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
154597
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
63629
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
403618
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
403618