О бюджете сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 236.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 094,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 865,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 130 228,9 тысяч тенге;
2) затраты – 137 086,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -991,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 991,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 991,8 мың теңге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 290 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в 2025 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Жосалы установлен в размере 69 393 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы, на 2025 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы, на 2025 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
4-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 0,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 290 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 236 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 5 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 094,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 865,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 130 228,9 мың теңге;
2) шығындар – 137 086,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -991,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 991,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 991,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 290 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Жосалы ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 69 393 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2025 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4-1. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,6 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 290 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №236
Бюджет сельского округа Жосалы на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 290 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№236 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 290 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер