"О бюджете сельского округа Жетес би на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 328.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жетес би на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –61 961 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 161 тысяч тенге;
2) затраты – 61 961 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0, тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Жетес би ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 328 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жетес би ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 961 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 60 161 мың теңге;
2) шығындар – 61 961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0, мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0, тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
Используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23.07.2025 № 403 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официанальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 328
Бюджет сельского округа Жетес би на 2025 год

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 23.07.2025 № 403 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 328 шешіміне 1-қосымша
Жетес би ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті