Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 237-33/9.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 157 991,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 890,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 149 101,6 тысяч тенге;
2) расходы – 160 539,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 547,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 547,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 547,6 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 237-33/9 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер 157 991,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталдан сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 149 101,6 мың теңге;
2)шығындар – 160 539,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -2 547,6 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 547,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 547,6 мың теңге."

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 04.06.2025 № 283-39/9 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Талсуат в сумме на 2025 год – 135 831,0 тысяч тенге, на 2026 год – 132 787,0 тысяч тенге, на 2027 год – 134 864,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Талсуат на 2025 год согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 04.06.2025 № 283-39/9 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Талсуат ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылға – 135 831,0 мың теңге, 2026 жылға – 132 787,0 мың теңге, 2027 жылға – 134 864,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған Талсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2024 года № 237-33/9
Перечень бюджетных программ сельского округа Талсуат, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№237-33/9 шешіміне 4-қосымша
2025 жылға арналған Талсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру