О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 109-12/18 "Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 февраля 2024 года № 129-16/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года № 109-12/18 "Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 132 532,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 515,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 127 017,0 тысяч тенге;
2) расходы – 133 516,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -984,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 984,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;".
Пункт 1 указанного решения дополнить строкой следующего содержания:

"2024-2026 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 109-12/18 шешіміне өзгерістертер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 129-16/8 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 109-12/18 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 132 532,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 515,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 127 017,0 мың теңге;
2) шығындар – 133 516,3 мың теңге,
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -984,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 984,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;".
Аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: