О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2024 года № 29/272.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 316 267 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 237 885 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 642 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 740 тысяч тенге;
2) затраты – 402 887 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 620 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 86 620 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13.11.2025 № 39/400 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2025-2027 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 258 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 92 405 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 78 677 тысяч тенге;
2) затраты –197 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 330 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 330 тысяч тенге.

Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаровка кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 316 267 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 237 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 740 мың теңге;
2) шығындар – 402 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 86 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86 620 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 86 620 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 13.11.2025 № 39/400 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Молодежный кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 258 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 92 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 78 677 мың теңге;
2) шығындар - 197 588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 24 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 330 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 330 мың теңге.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13.11.2025 № 39/400 (вводится в действие с 01.01.2025).
24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджетов поселков, сельских округов на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68, 72, 76, 80, 84, 88 и 92.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 400 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 13.11.2025 № 39/400 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2025 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен нысаналы трансферттер қосымшаға сәйкес ескерілсін 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68, 72, 76, 80, 84, 88 және 92.

15 520
На освещение улиц в населенных пунктах
2 038
На обеспечение санитарии населенных пунктов
7 800
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4 172

15 520
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
2 038
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
7 800
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4 172