О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 305/7 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2024 года № 380/15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 305/7 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 851 532 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 83 545 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 79 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 551 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 762 357 тысяч тенге;
2) затраты – 868 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 702 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 702 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 "2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 380/15 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 "2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 851 532 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 83 545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 79 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 551 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 762 357 мың теңге;
2) шығындар – 868 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -16 702 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 16 702 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;