О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 29 декабря 2023 года № 129 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024–2026 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 22 августа 2024 года № 186. Прекращено действие в связи с истечением срока
Каражалский гордской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191993) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 и 7 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 835 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 780 806 тысяч тенге;
2) затраты – 882 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 46 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 393 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 393 тысяч тенге".
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 тамыздағы № 186 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2023 жылы 29 желтоқсандағы №129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191993 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 835 806 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 780 806 мың теңге;
2) шығындар – 882 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 393 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 393 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

390181
в том числе:
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
107200
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Содержание аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
121162

390181
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
107200
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
91247
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121162