О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 26 декабря 2024 года № 29/170.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 822 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57 305 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 468 тенге;
поступления трансфертов – 111 049 тысяч тенге;
2) затраты – 195 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 837 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 837 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 29.09.2025 № 35/203 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 649 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 66 649 тысяч тенге;
2) затраты – 73 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 385 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 385 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 385 тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 16.06.2025 № 33/189 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/170 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57 305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 468 теңге;
трансферттер түсімі – 111 049 мың теңге;
2) шығындар – 195 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 837 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 837 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 29.09.2025 № 35/203 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 649 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 66 649 мың теңге;
2) шығындар – 73 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 385 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 16.06.2025 № 33/189 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 1 674 тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 16.06.2025 № 33/189 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложению 10.
5. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов целевые трансферты передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2025 год согласно приложению 11.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 674 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 16.06.2025 № 33/189 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2025 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 қосымшаға сәйкес ескерілсін.