6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 1468 тысячи тенге
1-4. Темирбекский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 56324 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7294 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 48161 тысячи тенге;
2) затраты – 56543 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -219 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 219 тысячи тенге
1-5. Туймекентский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 90967 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49170 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 393 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8752 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32652 тысячи тенге;
2) затраты – 91643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -676 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 676 тысячи тенге
1-6. Жанатурмысский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 122337 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29121 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 91520 тысячи тенге;
2) затраты – 122404 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -67 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 67 тысячи тенге
1-7. Кокталский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 69500 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32731 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 36073 тысячи тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1468 мың теңге;
1-4. Темірбек ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 56324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 673 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48161 мың теңге;
2)шығындар – 56543 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -219 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 мың теңге;
1-5. Түймекент ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 90967 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8752 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32652 мың теңге;
2)шығындар – 91643 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -676 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676 мың теңге;
1-6. Жаңатұрмыс ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 122337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29121 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91520 мың теңге;
2)шығындар – 122404 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -67 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 мың теңге;
1-7. Көктал ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 69500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32731 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36073 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – -220 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 220 тысячи тенге
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2025 год:
1) доходы – 59629 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34562 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 196 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 24371 тысячи тенге;
2) затраты – 59878 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -249 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 249 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 12.11.2025 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем субвенции передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2025 год установить в размере 350055 тысяч тенге, в том числе:
Жалгызтюбинский сельский округ – 32 497 тысячи тенге;
Диханский сельский округ – 26 903 тысячи тенге;
Мырзатайский сельский округ – 15 424 тысячи тенге;
Темирбекский сельский округ – 31 863 тысячи тенге;
Туймекентский сельский округ – 12 459 тысячи тенге;
Жанатурмысский сельский округ – 36 379 тысячи тенге;
Кокталский сельский округ – 18 683 тысячи тенге;
Ынтымакский сельский округ – 33 092 тысячи тенге;
Суханбаевский сельский округ – 29 482 тысячи тенге;
Костюбинский сельский округ – 3 910 тысячи тенге;
Бурылский сельский округ – 0 тысячи тенге;
Коптерекский сельский округ – 25 094 тысячи тенге;
Улгулинский сельский округ – 24 602 тысячи тенге;
Сарыкемерский сельский округ – 0 тысячи тенге;
Кызылжулдызский сельский округ – 12 093 тысячи тенге;
Ботамойнакский сельский округ – 7 289 тысячи тенге;
Байтерекский сельский округ – 23 340 тысячи тенге.
Сазтерекский сельский округ – 16 945 тысячи тенге.

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -220 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 мың теңге;
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2025 жылға:
1)кірістер – 59629 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34562 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24371 мың теңге;
2)шығындар – 59878 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 12.11.2025 № 52-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 350055 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жалғызтөбе ауылдық округіне – 32497 мың теңге;
Дихан ауылдық округіне – 26903 мың теңге;
Мырзатай ауылдық округіне – 15424 мың теңге;
Темірбек ауылдық округіне – 31863 мың теңге;
Түймекент ауылдық округіне – 12459 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округіне – 36379 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 18683 мың теңге;
Ынтымақ ауылдық округіне – 33092 мың теңге;
Суханбаев ауылдық округіне – 29482 мың теңге;
Қостөбе ауылдық округіне – 3910 мың теңге;
Бурыл ауылдық округіне – 0 мың теңге;
Көптерек ауылдық округіне – 25094 мың теңге;
Үлгілі ауылдық округіне – 24602 мың теңге;
Сарыкемер ауылдық округіне – 0 мың теңге;
Қызыл жұлдыз ауылдық округіне – 12093 мың теңге;
Ботамойнақ ауылдық округіне – 7289 мың теңге;
Байтерек ауылдық округіне – 23340 мың теңге;
Сазтерек ауылдық округіне – 16945 мың теңге.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байзакского районного маслихата Б. Акбаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года № 41-2
Бюджет сельских округов Байзакского района на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 12.11.2025 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Cумма(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
І. ДОХОДЫ

3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Ақбаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 41-2 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтер бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 12.11.2025 № 52-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР