О бюджете Таврического сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-19-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40937 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3867 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 583 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36487 тысяч тенге;
2) затраты – 42117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1180 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1180 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1180 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-18-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Таврического сельского округа на 2025 год в сумме 28012 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Таврия ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-19-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39057 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3867 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 35190 мың теңге;
2) шығындар – 40237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1180 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1180 мың теңге, соңын ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1180 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 34-18-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 28012 мың теңге сомасында көзделсін.

3. Предусмотреть в бюджете Таврического сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 132 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Таврического сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7046 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

3. 2025 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 132 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2025 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 7046 мың теңге сомасында көзделсін.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының