О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-14-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 170929 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137067 тысяч тенге;
2) затраты – 170929 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2025 год в сумме 73800 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1905,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-11-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-14-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170929 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33762 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137067 мың теңге;
2) шығындар – 170929 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2. 2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 73800 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 1905,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-11-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 48715,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-11-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

4. 2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 48715,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-11-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының