О бюджете Красноярского сельского округа Бородулихинского района на 2025–2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-10-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36202 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26869 тысяч тенге;
2)затраты – 38202 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -2000 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2000 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 09.07.2025 № 34-9-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Краснояского сельского округа на 2025 год в сумме 24197 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Красноярского сельского округа на 2025 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета сумме 120 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Красный Яр ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-10-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36202 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 26869 мың теңге;
2) шығындар – 38202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2000 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 2000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 34-9-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 24197 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 120 мың теңге сомасында көзделсін.

3-1. Предусмотреть в бюджете Красноярского сельского округа на 2025 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета сумме 2552 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 09.07.2025 № 34-9-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

3-1. 2025 жылға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2552 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 34-9-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының