О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025–2027 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан , подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Абайского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 16.04.2025 № 26/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы - 108 893,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 968,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 96 839,0 тысяч тенге;
2)затраты – 115 950,1 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 7 057,1 тысяч тенге;
6)ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 057,1 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 057,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 17.10.2025 № 32/4- VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 16.04.2025 № 26/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 108 893,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 968,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 96 839,0 мың теңге;
2)шығындар – 115 950,1 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - - 7 057,1 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 057,1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 057,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 32 /4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть бюджет Кокбайского сельского округа на 2025 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 37 581,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Абайского района согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 31 декабря 2024 года

2. 2025 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 37 581,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдері 4 қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 31 желтоқсандағы

от 31 декабря 2024 года
№ 24/4-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение  Абайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/4-VIII  "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 12 апреля 2024 года № 15/4-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/4-VIII   "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 16 июля 2024 года № 17/4-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/4-VIII   "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы".

2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 24/4-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2024-2026 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4 -VІII шешімі;
2. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 15/4-VIІІ шешімі;
3. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 17/4-VIІІ шешімі.