Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 2 апреля 2024 года № 93-НҚ. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 26 мая 2025 года № 176-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 26.05.2025 № 176-НҚ.
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения.

Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі, оның аумақтық органдары және мамандандырылған мемлекеттік мекемелеріне көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 93-НҚ бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 26 мамырдағы № 176-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 26.05.2025 № 176-НҚ бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігіне, оның аумақтық органдары мен мамандандырылған мемлекеттік мекемесіне көлік қызметін көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.

2. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 29 октября 2021 года № 317-НҚ "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения".
3. Административному департаменту Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу в установленном законодательстве порядке обеспечить:

2. "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігіне, оның аумақтық органдары және мамандандырылған мемлекеттік мекемесіне көлік қызметін көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 29 қазандағы № 317-НҚ бұйрығының күші жойылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің Әкімшілік департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:

1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мемлекеттік және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

2) размещение копии настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Д. Малахов
Утвержден приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от " 2 " апреля 2024 года
№ 93-НҚ
Натуральные нормы специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения
№ п/п
Наименование структурного подразделения, имеющего право использования специальных транспортных средств
Наименование натуральных норм
на базе легковых автомобилей
на шасси грузовых автомобилей и пассажирских автобусов
лимит пробега 1 а/м в месяц (км)
1
2
3
4
5
1
Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
24
6
2600
2
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью до 50 штатной единицы
6
1
2600
3
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 50 до 60 штатной единицы
7
1
2600
4
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 60 до 80 штатной единицы
8
1
2600
5
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 80 до 83 штатной единицы
9
1
2600
6
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 83 до 90 штатной единицы
10
2
2600
7
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 90 и выше штатной единицы
12
2
2600
8
Кинологический центр Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
2
1
2600
Примечание:
* объҰм двигателя на шасси легковых, грузовых автомобилей и пассажирских автобусов и микроавтобусов зависит от моделей автомобиля.

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі Аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға Д. Малахов
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігі
Төрағасының
2024 жылғы 2 сәуірдегі
№ 93-НҚ бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігіне, оның аумақтық органдары мен мамандандырылған мемлекеттік мекемесіне көлік қызметін көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
р/т №
Арнайы көлік құралдарын пайдалануға құқығы бар құрылымдық бөлімшенің атауы
Арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
Жеңіл автомобильдер базасында
жүк автомобильдерінің және жолаушылар автобустарының шассилерінде
1 а/м жүру лимиті айына (км)
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі
24
6
2600
2
Саны 50 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
6
1
2600
3
Саны 50-ден 60 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
7
1
2600
4
Саны 60-тан 80 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
8
1
2600
5
Саны 80-нен 83 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
9
1
2600
6
Саны 83-ден 90 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
10
2
2600
7
Саны 90-нан және одан жоғары штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
12
2
2600
8
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Кинологиялық орталығы
2
1
2600
Ескертпе:
* жеңіл, жүк автомобильдерінің және жолаушылар автобустары мен шағын автобустардың шассиіндегі қозғалтқыш көлемі автомобиль моделіне байланысты.