О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 114 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2024 года № 216. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 114 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестамакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 013 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 141 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 310 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 246 тысяч тенге;
2) затраты – 117 928,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 915,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 915,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 915,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 114 "2024-2026 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 216 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 114 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 013 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 310 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 246 мың теңге;
2) шығындар – 117 928,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 9 915,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 915,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 9 915,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.